Pulmapäev, 1

Eile tähistasime minipulmaaastapäeva. Tähistamise all mõtlen maal käimist, lõkke tegemist ja üheskoos kibuvitsapõõsaga tegelemist. Proovin nüüd meenutada kahe kuu tagust pulmapäeva. Muidugi tahtsin juba kõigest varem kirjutada, aga.. puhkusel olles päevad lähevad kuidagi kiiresti, eriti lebotades.

15.05 algas kenasti – magasime hästi (mul pole pikalt magamisega probleeme olnud) ja mõnulesime veel voodis pikalt. Kell 9 läksin ilusalongi. Seal ootas mind kuller, kes tõi mulle töökaaslaste poolt imelised roosad roosid ja väikese kaardi. Mul oli kohe “ah, mis te nüüd” olukord, ilmselt läksin näost roosaks ja hakkasin rohkem higistama. Jooksin kähku koju ja viisin lilled vaasi.

Järgmised ~3tundi möödusid ilusalongis. Vahepeal vahetasime Mikuga sõnumeid. Mikk käis samal ajal restoranis ning tegeles pulmaauto ja lilledega. Lõunaks jõudsin koju ja siis läks natuke kiireks – hakkasin riietuma. Mingi hetk hüppasid meile tuppa sisse minu ema, tädi ja täditütar. Nad olid otsustanud, et riietavad ennast meie juures. Mina sain selle peale natuke pahaseks, sest mu tädi toob igale poole närvilisust juurde. Mikk ehmus väga ära ja kadus ära (leidsin ta lõpuks kontorist värisemas). Lootsin, et saame viimased hetked kahekesi veeta – tema minu kleiti sättida ja mina tema lipsu kohendada.

Edasi – mis seal ikka – auto peale ja registreerima. Sellest järgmises postituses. Lõpetuseks pilt minu kimbukesest – tulbid ja lavendel.

KM085

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga