Schilling 2015

Laupäeval käisime Mikuga Kilingi-Nõmmel Schillingu muusikafestivalil. Käisime schillimas ka eelmisel aastal, millest on meeles peamiselt id_rev ning LaMuu ökojäätised. Mikk muretses piletid juba varakult, sest esinema pidi tulema meie suur lemmik Peaking Lights. Ootasime üritust väga. Mingi hetk selgus ainult, et bänd ei saa üldse sel suvel oma kavaga üles astuda.  NÕUUUUUU 🙁

Muidu oli üritus suhteliselt sarnane eelmisele aastale – palju piknikutekke ning hipiherneid, müravaid lapsi ning armunuid vanapaare. Ilmaga taaskord vedas – väljas oli väga mõnus. Seekord oli minu meelest ka natuke parem toiduvalik. Muidugi ei saa ma mainimata jätta ka ökojäätiseid – seekord sõin kirsi- ja pistaatsiajäätist. Seega oli üritus väga hästi korraldatud.

Meiega ühinesid ka Miku vend, vennanaine ning nende pooleteiseaastane poeg. Kaur oli nii suureks kasvanud – ta nägi välja nagu poiss juba, mitte enam ee..ei oskagi sõna leida..beebi äkki?

Muusika oli nagu ikka – Mikk oskaks siia pikemalt kirjutada erinevatest gaze’idest ja wave’dest. Kesköö paiku esines Taani bänd Rangleklods, mis oli vaatamata väsimuse astmele võimas.

Ühesõnaga, vahva üritus ja järgmisel aastal võiks ju ka minna 🙂

Lõpetuseks lisan siia hoopis Peaking Lightsi lemmiklaulu:

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga