Kleidisaagast

Kleidi leidmise ja valimisega oli tükk aega tegemist. Salongi ei tahtnud minna, ka õmmelda ei tahtnud – järelikult tuli internetist tellida (olen netišopahoolik, tunnistan). Alguses olin ma väga-väga kindel, et tuleb lühike kleit (sest “ega meil ei ole ju tüüpilised pulmad ja mina ei ole tüüpiline pruut”). Leidsin ka kohe kiiresti ühe, mis mulle meeldis. Kui kleit kohale jõudis, pettusin. Peale selle, et see oli mulle pisut kitsas (lihtsalt pisiasi), ei meeldinud mulle ka riie. Siis läksin veidike hoogu ja tellisin veel kaks kleiti, mis mulle ka kuidagi ei sobinud. Peas olid muidugi väga ebaratsionaalsed mõtted (kehaga seoses).. Ahastuses käisin isegi pulmasalongis, kus mulle midagi silma ei jäänud. Lõpuks (küll suurte kahtlustega) tellisin selle kleidi. Kui kleidi selga sain, polnud tuju päris “UHUUU”, aga koorem langes südamelt – kleit oli paras, hea tegumoega ning mõnusast materjalist. Mikk külvas muidugi mind komplimentidega üle. Samas olin veel kahtlemas ning käisin poodides valgetel kleitidel järel. Muide – valge on selle kevade värv. Veel päev enne pulmi olin kahtleval seisukohal. Kui õigel päeval kleidi selga sain, kahtlused hajusid. Olin lõpuks väga rahul pika kleidiga.

Kleidile lisasin peenikese helelilla paela. Montonist ostsin varem ka lilla mantli, kuid seda ma lõpuks ei kasutanudki. Külma peletamiseks kandsin hoopis Mango kampsunit ja emme helelillat babuška salli. Kingaid sain Tallinna Kaubamajast (heleroosad Tamarised), mis hiljem vahetasin 5naelaste valgete baleriinade vastu välja.

Miku riietusest niipalju, et tumesinine slim-fit ülikond ning lips on Tartu Kaubamajast (Baltman), särk Sangarist. Kingad on varem ostetud :).

Paar teaserit ka.

Pildid Tiina Villako, Fotograatsia

FGF_0639 FGF_0678 FGF_0864

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga