Üle pika aja

Ma pole tükk aega jõudnud siia kirjutama, sest niiii kiire on olnud. Statistika järgi olete ikka seda blogi lugenud, päris vägev!

Nüüd natuke täpsemalt asjaoludest ja sündmustest:

  • Töö. Mul on rohkem kliente (päevas 4-5-6), seega ka rohkem tundide planeerimist ja dokumentatsiooni. Koolis on mul kolm praktikanti, kellele on vaja tuge ja juhendamist pakkuda. Töö valdkonnas on tegelikult kõik hästi, mulle meeldib. Eelmisel nädalavahetusel olin Pilstveres koolitusel, mis oli huvitav, aga samas nii väsitav. Kolme nädala pärast on koolituse teine osa (ka kolm päeva). Osalen veel ühel koolitusel, mis lõppeb novembri alguseks ära. See ka põnev ja ülikasulik:). Tore on see, et ma enam ei põe kaasa rääkimist. Alati on vaja kommenteerida, selgitada, vastuseid pakkuda. Varem ikka süda puperdas ja kuum hakkas, nüüd oleks see justkui täiesti tavaline tegevus.
  • Tervis. Üldiselt on vererõhk ja enesetunne paremaks läinud. Samas oli mul eile palavik (ilmselt külmetus) ja kurgumandlid valusad. Praegu on ka, aga ma ravin ennast hoolega (palavik on all). Tervislikumad eluviisid on vaja ikkagi paremini igapäevasesse tegevusse lõimida- rohkem liikumist, tegutsemist, trenni, paremat toitu.
  • Vaba aeg. Suur tuba sai valmis! Tapeedi saime seina, Mikk pani laeliistud paika, kõik on imeline! Nüüd on vaja isikliku õmblejaga rääkida (ehk emmega) kardinatest.
  • Vaba aeg 2. Sarjad, mida vaatame: Pulling, Office, Family Guy, Modern Family.
  • Vaba aeg 3 ehk kõige suurem probleem: sotsiaalsus väljaspool kodu ja tööd. Ma ei suuda ennast panna kirjutama oma sõbrannadele. Ma teen endale peas motiveerivaid dialooge, aga kuidagi ei jõua tegudeni. Jätkan kuni jõuan reaalse kirjutamiseni. Samuti vajan ilmselt supervisiooni.
  • Mikk. Meil sai aasta koos oldud! Tähistamine kukkus minu kurguprobleemi tõttu natuke teistmoodi välja (tahtsime minna Spasse, aga pikutasime terve päev koos voodis). Meenutasime, arutlesime, heietasime. Üks on kindel – tunded on aja jooksul süvenenud, suurenenud ja meievaheline on lihtsalt imeline.

Tegelikult on palju, mida võiks teha, nt mitu kirja kirjutada, koristada, asju sorteerida jne. Ma jõuan. JÕUAN.

PS. Järjestus on  juhuslik.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga